Англійська мова


Заняття з англійської мови для дітей

Englis4you - ми обираємо кращі навчальні програми для дітей, щоб уроки англійської мови для дошкільнят і школярів були природними та легкими. Навчання проходить в цікавій формі – через ігри, забави, співи, танці і малювання. Найбільшою мотивацією до навчання є ігри, квести, конкурси та можливість практикувати англійську мову з однолітками.

Чому потрібно вивчати іноземну мову в ранньому віці?

Англійська мова для дітей від 3 до 5 років – це ідеальний період вивчення мови, адже в ранньому віці дитина краще сприймає мову, запам’ятовує, водночас тренує пам’ять і розвиває уявлення про світ.
Дитина не сприймає вивчення англійської мови як додаткове навантаження, адже пізнавати світ для малюка в такому віці – природний процес. Англійська мова для дітей розширює сприйняття світу малят, їхні можливості. Вивчення англійської мови для дітей до 3 років стимулює інтелектуальний розвиток малюків і допомагає їм гармонійно розвиватись.
Невеликі групи навчання – це індивідуальний підхід до кожного учня та увага до його особистих потреб. Спілкування в колі однолітків не тільки збільшує цікавість дитини, а й розвиває соціальні навички малюка.
Проте не можна забувати – крім практичної користі вивчення іноземної мови, заняття з англійської мови для дошкільнят – це відмінний тренажер для мозку, покращення пам’яті, розвиток уваги. В ранньому віці Ваш малюк вивчить основи на все життя!

На англійській для найменших ми вчимося розмовляти. Англійська мова для дошкільнят – це поєднання ігор, мультфільмів і цікавих розповідей, адже зацікавленість та бажання дитини – найкраща мотивація до навчання.